Sıkça Sorulan Sorular

Genç Kültür Kart Nedir?

Şehrimizde üniversite okuyan öğrencilerimizin sosyal, kültürel, eğitsel ve sportif faaliyetlere katılımını ve ilgiyi arttırmak amacıyla hazırlanan bir sosyalleşme programıdır.

Genç Kültür Kart Nasıl Kullanılır?

Genç Kültür Kart üyesi olan gençlerimiz, akıllı telefonlarına indirebilecekleri uygulama ile düzenlenecek olan kitap, online eğitim, spor üyelikleri gibi çekilişlere de katılım sağlayabileceklerdir.

Aynı zamanda bu uygulama ile başta Belediyemizin iştirakleri olmak üzere sisteme dahil olan üye işyerlerinden dönemsel olarak da indirim hakkından faydalanabileceklerdir. 

Başvuru Şartları Nelerdir?

Konya'da üniversite programlarına örgün olarak devam eden 25 yaşını aşmamış gençlerimiz Genç Kültür Kart'tan yararlanabilecektir.

 

Genç Kültür Kart'ımı nasıl teslim alırım?

Fiziki bir kart oluşmayacaktır. Kartlar sanal ortamda mobil uygulama üzerinden kullanılacaktır.

Duyuru ve etkinlikleri nasıl takip edebilirim?

Sosyal medya hesaplarımızı takipte kalarak en güncel bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Uygulamayı bulamıyorum. Uygulama adı nedir?

www.genckultur.com adresinden kayıt olduktan sonra, solda bulunan panelden "İWallet Cüzdanı Oluştur" paneline tıklayarak cüzdanınızı oluşturun. Daha sonra tarafınıza SMS yolu ile kart numaranız ve uygulama linki gönderilecektir.

Fakültemi, bölümümü bulamıyorum. Ne yapmam gerek?

Kayıt işlemi gerçekleştirme esnasında, okuduğunuz fakültenizi veya bölümünüzü bulamıyor iseniz +90 533 718 92 70 numaralı Whatsap hattımızdan bize bilgi verebilirsiniz. Gerekli düzenlemeler yapılıp tarafınıza dönüş gerçekleştirilecektir.

Anlaşmalı firmalardan nedir, nasıl faydalanırım?

Anlaşmalı firmalarımız Genç Kültür Kart Kullanıcılarımızın kartlarındaki bakiyeleri harcayabilecekleri işletmelerdir. Etkinliklerimizden kazandığınız puanlar kartınıza bakiye olarak tanımlanacak ve bu işletmelerden harcanılabilecektir.