1-3 Aralık Taşkent Erkek Kampı

Taleplerinize kayıtsız kalamadık ve Taşkent Kampı'nda arkadaşınızı kendinizin seçtiği bir konsepte çevirdik!

1-3 Aralık 2023 Tarihleri arasında Taşkent Atabey Gençlik Kamplarında düzenlenecek olan çift kişilik erkek kampı için aşağıdaki bilgilendirmeyi okuyup sizin için uygun ise başvuru yapınız. Aksi taktirde düzenlenecek olan diğer etkinliklere katılım sağlayamayacaksınız.

-Kamp 01.12.2023 Saat 16.00 itibari ile başlayacak olup 03.12.2023 saat 16.00 itibari ile sona erecektir.
-Kampa katılım, ulaşım, yemek vb. tüm hizmetler tamamen ücretsizdir.
-Kampa beraber katılmak istediğiniz arkadaşınızın bilgilerini doğru girdiğinizden emin olunuz. Değiştirme yapılmayacaktır.
-Arkadaş grubundaki kişilerden yalnızca 'birinin' başvuru yapması yeterlidir. İki kişinin de birbirlerini yazarak başvuru yapmaları hernahgi bir avantaj sağlamayacaktır. Başvuruyu yapan kişinin bilgileri sistemden otomatik olarak alınıp kaydedilecektir.
-Yalnızca erkekler başvuru yapabilmektedir. Erkek Kampı olarak planlanmıştır.
-Aşağıdaki bilgiler eksiksiz doldurulmalıdır. Eksik veya yanlış bilgiler gönderilmesi halinde başvuru iptal edilecektir.


-Taşkent 'e ulaşım için toplanma yeri kampa katılacak arkadaşlara sms ile bilgilendirilecektir.
-Kampta yurt sistemi odalarda kalınacaktır. Çadır kampı değildir.


-Bahsedilen tarihte müsait olmayan kişilerin kesinlikle başvuru yapmamaları gerekmektedir. Başvurusu bulunduğu halde kampa katılmayan kişiler kesinlikle bir sonraki faaliyetlere katılamayacaktır.
-Kamp etkinliğine başvuru yapan herkesin Genç Kültür Kart üyesi olması gerekmektedir. İkinci kişinin de Genç Kültür Kart üyesi olması gerekmektedir.
-İnstagram hesabımızı takip etmeyen kişilere çekiliş çıksa dahi elenip yedekteki kişiler kamp programına dahil edilecektir.
-Kamp için kontenjanımız sınırlıdır. Kontenjanımız dolduğu zaman başvuru formu kapatılacaktır.

(Çekiliş başvuruları 20.11.2023 20.00'da başlayacaktır.)